Kto będzie dla Państwa pracował?

kasianastronjpg

Katarzyna Mitrowska

W agencji zajmuje się działaniami Public Relations. Z wykształcenia ekonomistka po Szkole Głównej Handlowej, z zamiłowania PRowiec. Studia podyplomowe na UKSW pozwoliły jej zgłębić wszelkie tajniki języka polskiego. 

Związana z branżą Public Relations od ponad osiemnastu lat, pracuje głównie dla firm farmaceutycznych i kosmetycznych.  Zdobywała doświadczenie w agencjach Public Relations, następnie pracowała dla firm farmaceutycznych: PLIVA (obecnie Teva), Heel Polska, Alpen Pharma, Genexo i Polfarmex, w których zajmowała się szeroko pojętą komunikacją (w tym korporacyjną, kryzysową i wewnętrzną), media relations i działaniami CSR. Ostatnie lata przyniosły jej współpracę z firmą L’Oreal przy projektach dla marek Vichy i La Roche-Posay, irlandzką firmą Purity Lab., producentem czarnych, wybielających past do zębów, oraz klientami z branży spożywczej.

Jej wieloletnia współpraca z mediami owocuje doskonałymi relacjami z dziennikarzami zajmującymi się problematyką zdrowotną, urodową oraz kulinarną.

basianastrone_1jpg

Barbara Machul
W agencji zajmuje się strategiami rozwoju. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej, marketingowiec, strateg. Ukończyła również Podyplomowe Studium Europejskich Stosunków Fianasowo-Ekonomiczno-Prawnych. 

Ma wieloletnie doświadczenie w komunikacji marketingowej i zarządzaniu kryzysowym. Zasiadała przez wiele lat na stanowiskach dyrektorskich i w zarządach spółek firm produkcyjnych. Jej praktyka oparta jest zawsze na solidnych fundamentach teoretycznych. Jej wiedza i umiejętności pozwalają obiektywnie spojrzeć na firmę i budować strategie rozwoju w wielu aspektach, a doświadczenie w zakresie nieruchomości inwestycyjnych i współpracy z inwestorami umożliwia szersze spojrzenie na realia otoczenia.

Dla niej budowanie relacji to element projektowania biznesu.

anianastronjpg

Anna Kruszczyńska

W agencji odpowiada za planowanie i koordynację eventów. Z wykształcenia finansista, absolwentka kierunku zarządzanie w Wyższej Szkole Zarządzania. Z zamiłowania humanistka, która uwielbia podróżować i poznawać nowych ludzi, ich kulturę, język i lokalną kuchnię. Pasję do jedzenia i wina, znajomość historii miasta oraz zdolności lingwistyczne połączyła z doświadczeniem w zarządzaniu – od kilku lat organizuje eventy, których motywem przewodnim są wino, jedzenie i historia miasta. Uwielbia moment, w którym grupa osób przy wspólnej degustacji lub kolacji odkrywa nie tylko nowe smaki, ale również nowe zakątki miasta; gdy zawierane są nowe przyjaźnie, a wymiana poglądów pozwala na zintegrowanie się grupy. Połączenie pracy z organizacją zabawy dla innych osób jest dla niej świetnym sprawdzianem własnej kreatywności i profesjonalizmu.