Co robimy?

Przez lata pracy zdobyłyśmy wiedzę i umiejętności, które pozwalają nam zaproponować naszym klientom szeroki zakres usług:

  • Opracowanie strategii działań – doradzimy, jak powinna rozwijać się firma w kontekście komunikacji z otoczeniem, zaplanujemy działania w dłuższym okresie czasu, dostosowane do możliwości budżetowych klienta.
  • Media relations – opowiemy mediom o waszej firmie i jej produktach w taki sposób, by ukazało się jak najwięcej publikacji na ten temat w mediach, które pozwolą dotrzeć do jak najszerszej grupy odbiorców. Napiszemy teksty, przygotujemy press packi i dostarczymy je do rąk własnych dziennikarzy podczas osobistych spotkań, na których będziemy opowiadać o produkcie.
  • Komunikacja kryzysowa – zawsze wydaje się, że kryzysy dotykają innych, ale nasze doświadczenie udowadnia, że lepiej być przygotowanym na taką sytuację. Przygotujemy niezbędnie procedury zarządzania komunikacją w kryzysie, pomożemy zorganizować odpowiednie szkolenie.
  • Komunikacja wewnętrzna – stworzymy odpowiednie narzędzia i będziemy pomagać w stałym kontakcie z pracownikami.
  • Komunikacja marketingowa – pomożemy tworzyć ulotki, treści na strony, katalogi produktów itd.
  • Social Media – doradzimy, jakie media społecznościowe wybrać, stworzymy i poprowadzimy wybrane profile, nawiążemy współpracę z blogerami.
  • Organizacja eventów – od małego spotkania biznesowego po dużą konferencję prasową czy naukową. Chętnie podejmujemy się też mniej oficjalnych wyzwań, takich jak organizacja Dnia Dziecka czy imprezy świątecznej dla pracowników firmy.
  • Działania CSR – jeśli firma chciałaby zrobić coś więcej dla swojego otoczenia (na przykład wyremontować świetlice środowiskowe w swojej okolicy czy wesprzeć domy opieki), chętnie przygotujemy plan działań, który uwzględni integrację zespołu i będziemy dbać o jego realizację. 
  • Pomoc w wyborze gadżetów reklamowych – wymyślamy upominki indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta. Nasz ulubiony pomysł to poduszki w kształcie tabletki, związane z tematem bezsenności.
  • Prace graficzne i serwis fotograficzny.
Dodatkowo oferujemy naszym klientom współpracę z zaprzyjaźnioną agencją Managerka.com, która doradza w następujących obszarach: sprzedaż, zarządzanie personelem, marketing i organizacja pracy. Usługi doradztwa biznesowego wspierają efektywny rozwój przedsiębiorstwa. Managerka.com weryfikuje wizerunek firmy – od maili wysyłanych do klientów, poprzez kontakt telefoniczny, przygotowanie umowy i usługi posprzedażowe. Tworzy strony internetowe i dba o ich aktualizację, zajmuje się promocją w Google i e-mail marketingiem.